Rabobank ClubSupport

20 september 2019

De Rabo ClubSupport komt er weer aan! Met de Rabo ClubSupport stelt Rabobank jaarlijks een bedrag beschikbaar om lokale clubs en verenigingen te steunen. Dit jaar is dat bedrag €368.000,-. Wij, Tennisvereniging Sambeek, doen ook mee!

Ben jij lid van de Rabobank? Vanaf maandag 27 september start de stemperiode weer voor de Rabo Club Support. Jij kan onze vereniging steunen door je stem uit te brengen. Per vereniging kan je maximaal twee stemmen geven. Als je lid bent van de Rabobank ontvang je de unieke code volgende week in de brievenbus. 

Onze vereniging zal het geld besteden aan duurzame investeringen, zoals zonnepanelen en LED-verlichting, waarmee we met onze vereniging blijven aansluiten bij de actuele ontwikkelingen en technologieën en vooruitkijken naar de toekomst. 

Steun jij onze vereniging?

Mochten er vragen zijn, dan horen we het graag.

Ook alvast hartelijk dank namens alle leden en het bestuur van Tennisvereniging Sambeek. 

Het bestuur

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 485 576 383

Address

Pastoor van Berkelstraat 4b
5836 BJ Sambeek