In Memoriam Adriaan Stevens

21 november 2020

Op 19 November is ons zeer gewaardeerde erelid Adriaan Stevens thuis in Sambeek overleden.

Adriaan was in 1976 een van de oprichters van onze vereniging en al de jaren die volgde actief dan wel belangstellend aanwezig op ons park. Altijd wanneer Adriaan mij op het park ontmoette volgde er een prettig onderonsje waarbij hij zichtbaar genoot wanneer de mensen plezier hadden en het de vereniging goed ging.

Al tientallen jaren rijkt Tv Sambeek jaarlijks de naar hem genoemde “Adriaan Stevens Bokaal” uit aan de persoon/groep die zich bijzonder voor de vereniging inzetten. Sinds die tijd is Adriaan als erelid opgenomen in ons ledenbestand.

Velen familieleden van Adriaan zijn actief betrokken bij onze vereniging, wij wensen hen en vooral zijn vrouw Annie veel sterkte en hopen dat de vele mooie herinneringen bijdragen aan het verwerken van dit enorme verlies.

Namens bestuur en leden van Tv Sambeek

Eric Hendriks

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 485 576 383

Address

Pastoor van Berkelstraat 4b
5836 BJ Sambeek